Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Rád bych se podělil o zajímavý email od mého dobrého kamaráda Tomáše. Jsou v něm podrobně osvětleny některé možné potíže vzniklé přechodem ze systému PŘÍTELKYNĚ na systém MANŽELKA. Myslím, že příspěvek může být pro mnohé čtenáře poučným a důkladným prostudováním se lze mnoha nepříjemnostem již předem vyvarovat.

DOTAZ:
 
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému.

Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že  Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove. 
Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restore skončil neúspěšně a systém byl zablokován.  Můžete mi někdo poradit?
 
ODPOVĚĎ:
 
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný upgrade. Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. 
Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému.

Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0
detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným
kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec
neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně.

Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou
provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé. 

Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou parazitní instalaci virového programu Tchýně 6.4.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář