Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Takže konečně tu máme první fotečky!!!

   Přátelé, je jich požehnaně a jsou nádherný. Trošku nám dejte čas, abychom to protřídili. Zatím zveřejníme fotky od fotografa, protože profík je profík. No, je vidět, že už si to párkrát někde zkusil. Jsou všechny pěkně ostrý a na některých (což je s podivem) vypadám dokonce jako člověk, a našly by se i takový, kde mi to i celkem šikne (což už se fakt nestává moc často), o nevěstě nemluvě (tý to slušelo vždycky).

   Protože je jich poměrně hodně, využili jsme služeb oblíbeného českého serveru rajče.net, který zdarma nabízí prostor pro Vaše fotky. Pomocí inteligentního softíku, jehož stažení se Vám po registraci samo nabídne, fotky sám překonvertuje na rozumnou velikost a sám je pohodlně na internet nacpe. Fotky se pak dají kliknutím zvětšovat a vůbec se celá kolekce chová jako správné fotoalbum.

  Takže tady to máte, stačí kliknout na tuto dokonalou artfotografii ještě dokonalejšího dekoltu mé ženy (fotil a upravil můj kolega) a už to frčí...

Obrazek

   Možnost komentářů pro případné kladné ohlasy, děkovné vzkazy a pochvalné ovace je ponechána. 

   ( Poznámka: Na tomto místě byly ještě nedávno odkazy na stažení fotografií ze svatby od profíka v původním rozlišení. Vzhledem k tomu, že cca 30 dnů si je nikdo nestáhnul, byly automaticky odstraněny. Opětovně je upínat nebudeme, už to, že tam vydržely skoro 11 měsíců je neuvěřitelný. )

   A protože obrázků není nikdy dost, přidávám ještě odkaz na pár fotografií, které nafotili naši kamarádi nebo příbuzní. Je to jakási všehochuť. Je tu i pár fotek z večera na Květnici. Přišlo téměř 80 lidí. To jsme opravdu nečekali. Do sekce video jsem doplnil i krátké avíčko s ukázkou standardních tanců Petry a Mirka, jeden ze zlatých hřebů večera.

Obrázky najdete tady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář