Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra

Obrazek

   Tak to je Petruška (ta bíločerná pochopitelně). A to tričko má ode mne. A taky jí sluší jak Dalimu uši, což lze ověřit přímo z fotografie. A Dali je sousedovic pejsek, kterej se občas chodí k nám podrbat a sežrat nějakej ten piškotek.

   Tak nějak nevím, jestli se tady mohu rozepsat, cenzura je neúprosná a netroufám si tipovat  jak dlouho tady může vydržet nějakej pěknej drb. Petruška se stará o naši zahrádku na chatě a taky občas o mě doma. Je to docela hodná holka, což jsem za těch 7 let stačil poznat, jen občas trošku zazlobí. Ale zatím to jde ;o). Páč už chodí přes rok do práce, tak už jí nemusím doučovat matiku, při kteréžto činnosti jsme se vlastně blíže seznámili. "Blíže se seznámili" znamená "blíže se seznámili", takže nešlo o žádnou erotiku, na to při učení samozřejmě nikdy není chuť ani nálada. A poněvadž se tu matiku docela slušně naučila, mohla jít klidně na Vyšší odbornou školu cestovního ruchu, kde jí byla celkem k prdu, ale pak nastoupit na místo v bance, kde se jí při přepočítávání bankovek před klientem třeba někdy šikne.

   Ačkoliv je Petra spíše menšího vzrůstu, má takový pacičky se šikovnýma prtíkama, kterýma dobře hraje na piáno. A to je určitě taky jeden z mnoha dobrejch důvodů proč je se mnou. Máme totiž doma piáno po mamince. No a kdyby bylo naladěný, tak by se mohlo i používat. Kromě toho, že Petruška hraje dobře na piáno, tak hraje stejně dobře i na klavír a co je obzvlášť zajímavé, dobře pádluje. Mám na mysli na vodě. Každoročně totiž získává ocenění Nejlepší pádlovačka naší bandy a výsledky jsou patrné, už si jen stěží vzpomenu, kdy jsme se na vodě pěkně cvakli. Třeba to vyjde příště.

   Dalším výrazným kladem mojí Plyšulky je fakt, že umí uvařit rajskou - moje nejoblíbenější jídlo, což byl dobrý předpoklad, aby se mohla vdát.

   Kromě mě Péťa miluje i jiný zvířátka, nejvíce asi koně. Také si každoročně nenecháváme ujít příležitost se projet, nejčastěji u našich přátel z westernového městečka v Boskovicích.

Obrazek

Upozornění:

   Petra nemá ráda zvířátka, která oplývají více jak čtyřmi nohami. Tuto skutečnost jsem měl možnost již několikrát zaznamenat, když jsem zmíněné osminohé zvířátko odnášel daleko od našeho příbytku a poté sundaval Petrušku z houpajícího se lustru. Léčba šokem v minulosti tento stav zatím nezlepšila, ale neztrácím naději, hodlám pokračovat v dalších terapiích i po svatbě.

Zajímavost:  

   Ačkoliv se tím Peťulka nikdy moc nechlubí, patřila jednu dobu mezi přední české celebrity. Často jste ji mohli vidět v ranním vysílání nejmenované televize  například s Vítkem Pokorným, později také v zábavném pořadu Petra Rychlého. K plánovanému moderování Televizních novin s Reyem Korantengem bohužel však nikdy nedošlo.

Obrazek

 A na závěr...


soutěž pro čtenáře:

Kterej medvídek patří Petrušce?

Obrazek

   Hlasovat šlo v komentářích, nyní anketu uzavíráme a tímto současně i průchod některým vulgárním komentářům (viz níže), které jsem naštěstí nepochopil.

   Nezbývá tedy než vyhlásit vítěze a tím se stává...

Kdo? 

 

Komentáře

Přehled komentářů

.....................

(LADA, 4. 7. 2007 16:58)

JA MYSLIM ZE TEN TVUJ ..

medvídek

(Irča, 29. 6. 2007 15:08)

taky myslím, že oranžový

medvěd

(Soňa, 29. 6. 2007 12:45)

tak já zkusím oranžovýho :-)

medvěd

(Lubor, 21. 6. 2007 14:34)

žlutej