Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekObrazek

 

   Naše miminko

 

  

   Myslím, že hodně lidí zná ten uspokojivý pocit když se mohou ohlédnout za sebe a zřetelně vidět výsledky své dobře odvedené práce. Je to určitá satisfakce. Ano i nám je tak nějak povzneseně.

Obrazek

    Důsledkem té dobře odvedené práce je fakt, že se nám u Peťulky začalo zakulacovat bříško. Je to čím dál více nápadné a navíc roztomilé a moc slušivé. No né. Tak se nám z našeho Plyšáka za chvíli stane mamina a ze mne tatík. Ještě jsme si na to ani nezvykli a to už to trvá nějakej tejden. Máme z toho určitě oba radost. Protože co může být větším smyslem společného vztahu dvou lidí než právě nový  človíček.

    Jak říká cynik: „Láska je vertikální pohyb v horizontální poloze.“ Je to směšné a výstižné zároveň a přestože nás to oba bavilo (teda hlevně mě), také si uvědomujeme, že to bylo skutečně to nejsnazší z toho co jsme mohli  a taky teprve budeme moci pro naši společnou novou rodinku udělat.

    A ta práce nebyla samozřejmě jen mým počinem (jak to z úvodu vypadá), ale i počinem mé manželky, protože na takovéto věci musí být vždycky dva (minimálně).

  Slíbili jsme si před svatbou, že co si spolu upečem, to si taky sníme (jen obrazně!), takže se pomalu ale jistě připravujeme na to, že nám přibude kopa milých i méně milých starostí a že náš společný život dostane další rozměr a smysl.

Obrazek

 (kliknout na miminko)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář